Belediye'yi Siz Yönetin

Sevgili Çorumlular,

Çorum Belediyesi’nin Sizlere daha iyi hizmet sunabilme anlayışı çerçevesinde geliştirilen "Belediyenizi Siz Yönetin Sistemi", her türlü ihtiyaç duyduğunuz hizmet talebini Internet sitemiz üzerinden doğrudan yetkilisine iletmenizi sağlıyor. Böylece her türlü zaman kaybını engelleyerek, hizmet isteğiniz Çorum Belediyesi görevlileri tarafından yerine getirilmesi sağlanıyor. İsteğinizi aşağıdaki kategorilerden uygun olanını seçerek açılan form aracılığı ile Bizlere iletin.

Başvuru numaranız ve e-mail adresinizi kullanarak, başvurunuzun son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Başvurunuzu takip etmek için tıklayınız.

Beyaz Masa Mudurluker Sosyal Yardımlar:Gıda, yakacak yardımı konularında iletmek istedikleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker

Fen İşleri Altyapı Şikayetleri: Kanal, Yol Tamiri, Yol Bakım, Izgara, Kaldırım-Tretuar, Asfalt şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Beyaz Masa Mudurluker Temizlik İle İlgili Şikayetler: Moloz, Çöp, Süpürme, İlaçlama, Okul Temizlik Şikayetleri gibi şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker Çevre İle İlgili Şikayetler: Hava Kirliliği, Ses Kirliliği Şikayetleri gibi şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker Zabıta İle İlgili Şikayetler: Seyyar, Ruhsatsız İşyerleri, Gece Ekibi Şikayetleri gibi şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker İmar İle İlgili Şikayetler: Hafriyat veKaçak Yapı Şikayetleri gibi şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker Trafik İle İlgili Şikayetler: Otopark ve Araçparkı gibi şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker Veteriner İle İlgili Şikayetler:Sahipsiz Hayvan Şikayetleri gibi şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker Gelirler İle İlgili Şikayetler: İlan ve Reklam Şikayetleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker Park ve Bahçeler ile ilgili : Park Bakım, Ağaç Budama gibi şikayet, öneri ve istekleriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker İtfaiye ile ilgilir Şikayet istek ve Önerileriniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Beyaz Masa Mudurluker Diğer Şikayetler: Yukarıdaki konular haricinde her türlü şikayetiniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kategori : Kentli Servisi