Başkan Külcü, Fuar alanında standları gezdi…

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 30. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali” kapsamında KOSGEB ve Ticaret ve Sanayi Odasının katkılarıyla düzenlenen Gıda ve Erzak fuarı standlarını gezdi.


Başkan Muzaffer Külcü`nün Ticaret Fuarı gezisine AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sami Ceylan ile Belediye Başkan Yardımcıları, Alper Zahir, Turan Candan, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.


Standları tek tek dolaşan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum`un fuar merkezi üssü olacağını söyledi.
Başkan Külcü, vatandaşlarla sohbet etti ve ikramlardan tattı. Stantlarda Yaklaşık iki sat süren gezide sık sık Çorum sanayisinin başarısından söz eden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Çorum sanayisi ve Çorum`un tanıtımı açısından fuarlar çok önemli. Belediye olarak fuarları önemsiyoruz. Bundan sonrada başarılı fuarlar gerçekleştireceğiz.”; diye konuştu.


Çorum 30. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali`nin her alanda güzel geçmesinden memnun olduğunu ifade eden Başkan Muzaffer Külcü, “Festival bünyesindeki etkinlikler ilgi çok güzel, Gıda ve Erzak fuarına katılım çok iyi. Güzel bir festival geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün fuar gezisinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Külcü, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

12 Temmuz 2010
257 kez görüntülendi