Komutan’dan Başkan Külcü’ye veda ziyareti…

Çorum İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Eyüp Bölük, veda ziyaretlerine Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile devam etti.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eyüp Bölük`le Çorum için çok güzel şeyler paylaştıklarını söyledi. Eyüp Bölük`ün Çorum için yaptığı çalışmalara Çorumlular adına teşekkür eden Külcü, “İnanıyorum ki bundan sonraki görev yaptığınız yerlerde de Çorum`da gösterdiğiniz hassasiyeti göstererek çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Başarılı çalışmalarınızı, güzel çalışmalarınızı oralarda da sürdüreceksiniz. Çorum için de temennimiz yeni görevine başlayan Garnizon Komutanımız da sizlerle yakalamış olduğumuz verimli çalışma ortamını aynen sürdürebilmek.”; dedi.

Bundan sonraki dönemde de Eyüp Bölük`ün Çorumla olan ilişkilerini koparmamasını isteyen Külcü, “Sayın Komutanımızın Çorum`a duyduğu sevgiyi biz çok iyi biliyoruz. İnşallah bu ziyaretler dolayısıyla da birbirimize karşı muhabbetimiz devam eder. Yeni görev yerinizde sizlere çok çok başarılar diliyorum.”; şeklinde konuştu.


İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Eyüp Bölük de iki seneden beri devam ettirdiği görevi esnasında Çorumluların çok büyük desteklerini gördüğünü söyledi. Çorum Belediyesi`nin de kendilerine her konuda destek verdiğini aktaran Bölük, “Çorum`un gönlümüzde, kalbimizde apayrı bir yeri olacak. İnşallah bundan sonra da sizlerde sık sık bir araya geleceğiz. Gönlümüz kalbimiz her zaman Çorum`a ve Çorumluya açık. Çorum`da bizlere güzel bir çalışma ortamı hazırlayan başta sayın Valimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bizler de eğer Çorum`a bir nebze katkı sağlayabildiysek ne mutlu.”; diye konuştu.


20 Temmuz 2010
449 kez görüntülendi