Eyüp Bölük’ten Belediye’ye Veda Ziyareti…

Çorum İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Eyüp Bölük, veda ziyaretlerine Belediye Başkanvekili Nurettin Karakaya ile devam etti.

Belediye Başkanvekili Nurettin Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eyüp Bölük`le Çorum için çok güzel hizmetler yaptığını ve kendisinin Çorum insanının sevgisini kazandığını söyledi.

Garnizon Komutanı Bölük`ün Çorum için yaptığı çalışmalara Çorumlular adına teşekkür eden Karakaya, “İnanıyorum ki bundan sonraki görev yaptığınız yerlerde de Çorum`da gösterdiğiniz hassasiyeti göstererek çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Başarılı çalışmalarınızı, güzel çalışmalarınızı oralarda da sürdüreceksiniz”; diye konuştu.


İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Eyüp Bölük de iki seneden beri devam ettirdiği görevi esnasında Çorumluların çok büyük desteklerini gördüğünü ifade ederek, Çorum Belediyesi`nin de kendilerine her konuda destek verdiğini söyledi.

Bölük, “Çorum`un gönlümüzde, kalbimizde apayrı bir yeri olacak. Kalbimiz her zaman Çorum`a ve Çorumluya açık olacak. Çorum`da görev yaptığım süre içerisinde Belediyemizin her konuda büyük desteğini gördük. Başta Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü olmak üzere tüm başkan yardımcılarına, belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum”; şeklinde konuştu.

23 Temmuz 2010
221 kez görüntülendi