Ramazan Sokağı hazırlıkları tamamlandı…

Çorum Belediyesi, ilkini geçen yıl başlattığı Ramazan Sokağı eğlencelerini bu Ramazan`da da sürdürecek. Hazırlıkları tamamlanan Ramazan Sokağı ile eski Ramazanların yaşatılması amaçlanıyor. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün önemle üzerinde durduğu etkinlikler arasında yer alan Ramazan Eğlenceleri bu yıl da dolu dolu geçecek.

Farabi Caddesi Meydan Cami yanında gerçekleştirilecek olan Ramazan etkinliklerinde birbirinden ünlü sanatçıların yanında Hacivat-Karagöz, Ateş Adam, Palyaço, Aşık ile Maşuk, Stand Up gösterileri, tahta bacak, çocuk tiyatrosu, macuncu, Ramazan Şerbetçisi, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Konserleri, kukla gösterileri, şiir dinletisi ve ünlü sanatçıların konserleri de yer alacak. Ramazan Boyunca devam edecek eğlencelerle Ramazan`a farklı bir güzellik katacak olan Ramazan Sokağı Eğelenceleri, eski Ramazanların yaşatılması ve geçmişin özlem duyulan eğlencelerinin günümüze taşınması adına güzellikleri de beraberinde getiriyor.

Çorum Belediyesi`nin düzenleyeceği Ramazan Sokağı eğlencelerinin tamamı ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Belediyeden Ramazan`a özel Lunapark Süprrizi

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Ramazan Sokağı etkinliklerinde Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, çocuklara Lunapark Sürprizi yapacak. İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Ramazan Sokağı etkinliklerinin büyük beğeni kazanması ile birlikte bu yıl da Meydan Camii yanında oluşturulan Ramazan Sokağı`nda devam edecek eğlencelere, özellikle çocukların eğlenmesi için Lunapark da eklendi.

Ramazan Sokağı`ndaki dükkanlar kiraya verilmeye başlandı

Ramazan Ayı boyunca etkinliklerin gerçekleştirileceği Ramazan Sokağı`ndaki dükkanlar kiraya verilmeye başlandı. Ramazan Ayı boyunca sürecek etkinliklerde faaliyet göstermek isteyenler Turgut Özal İş Merkezi 3. Katta yer alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü`ne müracaat ederek bu dükkanlardan kiralayabilecek.

02 Ağustos 2010
215 kez görüntülendi