Demirkaynak’tan stand-up gösterisi…

Belediyemiz tarafından Ramazan Ayı boyunca vatandaşların iftar saatinden sonra eğlenceli vakit geçirmesi için oluşturulan Ramazan Sokağı`nda bugün eğlence ve kahkaha hat safhada olacak. Ramazan Sokağı`nda ünlü stand up ustası Recep Demirkaynak`ın sahne alacağı program bu akşam saat 22.00`da başlayacak.


Yaptığı düzeyli ve seviyeli esprilerle televizyon ekranlarında izleyenleri kahkahaya boğan Recep Demirkaynak, bu kez Çorumlulara doyumsuz bir Ramazan akşamı yaşatacak. Son yıllarda artan mizah ve güldürü sanatçıları arasında kendine has bir yer edinen Recep Demirkaynak, edepli ve seviyeli bir mizah anlayışıyla insanları güldürmenin zor olduğu bir ortamda güldürmeyi başarabilen ender sanatçılardan.


Ramazan Ayı boyunca hemşehrilerine kaliteli ve seviyeli Ramazan Sokağı eğlenceleri yaşatacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, kendi alanında önemli yere sahip ünlü sanatçıları Çorumlularla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Külcü, geçtiğimiz yıl başlatılan Ramazan Sokağı`nın bu yıl da birbirinden ünlü sanatçılarla renkleneceğini dile getirerek “Göreve geldiğimiz günden beri Çorum Belediyesi olarak, şehrimizin kültür ve sanat hayatına önemli katkılar sağlıyoruz. Bereketin, huzurun, paylaşmanın hat safhada yaşandığı on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının anlamına ve önemine yakışır bir şekilde hazırlanan programlarımıza tüm halkımızı bekliyoruz. Çocuklar için düzenlenen oyunlardan, özel Ramazan sohbetlerine kadar çeşitli faaliyetlerde bu güzel ayı en güzel şekilde değerlendireceğiz.”; diye konuştu.


Ramazan Sokağı eğlencelerinde gelecek haftalarda Ertuğrul Erkişi, İbrahim Sadri, Ömer Karaoğlu gibi kendi alanlarında önemli yere sahip kişiler de sahne alacak.

14 Ağustos 2010
353 kez görüntülendi