Recep Demirkaynak Çorumluları güldürdü…

Belediyemiz tarafından düzenlenen Ramazan Sokağı eğlenceleri devam ediyor. Her gün farklı eğlence programla ile vatandaşlar eğlenirken, Ramazan Sokağının bu haftaki ünlü konuğu ünlü Stand-Up`çı Recep Demirkaynak oldu.


Tek kişilik sahne gösterisi düzenleyen Recep Demirkaynak, Ramazan Sokağında izleyicinin karşısına geçti. Sahnede kendisini tanıtarak şovuna başlayan Demirkaynak, kendisinin de herkes gibi sıradan bir yaşamının olduğunu, 12 yıllık sahne hayatı boyunca hiç şöhret olmayı düşünmediğini izleyicilerle paylaştı.

İzleyicileri güldüren, güldürürken de mesajlar veren Demirkaynak, özellikle genç izleyicilere yabancılaşma özentisiyle ortaya çıkan bazı davranışları neşeli bir söyleşiyle gözler önüne serdi.

Yaptığı işin öyle çok zor bir iş olmadığını itiraf eden Demirkaynak, karşılıklı bir söyleşi bir muhabbetle bu işin herkes tarafından yapılabileceğini söyledi.


Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Recep Demirkaynak`a program sonunda Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan tarafından çiçek takdim edildi.


16 Ağustos 2010
451 kez görüntülendi