Çorumlular, Ankara’da iftar yemeğinde buluştu…

Halil İbrahim Sofrası`nda gerçekleştirilen iftar yemeğine Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Aydoğmuş, Hak İş Konfederasyonu Genel Başkanı Salim Uslu, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Enerji Bakanlığı Müsteşarı Sami Demirbilek, Ak Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, MHP Ankara İl Başkanı Ömer Demirel, Çorum Eski Valisi ve Anayasa Mahkemesi Eski Üyesi Mustafa Yıldırım, çok sayıda üst düzey bürokrat ve Ankara`da yaşayan çok sayıda Çorumlu katıldı.

İftar Yemeği sonrası Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve Ankara Çorumlular Birliği Genel Başkanı Kenan Nuhut birer konuşma yaptılar. Kenan Nuhut yaptığı konuşmada düzenledikleri iftar yemeği organizasyonunun Çorumluların birliğinin bir ispatı olduğunu söyledi. Bundan sonra tüm siyasi partilerin Çorumluların gücünü dikkate almak zorunda olduklarını kaydeden Kenan Nuhut, yaptıkları tüm faaliyetlerde kendilerine her zaman destek olan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye de teşekkür etti. “Sayın Belediye Başkanımız Çorumla ilgili hangi projeyi götürdüysek bizlere destek oluyor”; diyen Ankara Çorumlular Birliği Genel Başkanı Kenan Nuhut, Başkan Külcü`ye 18 Ağustos Çarşamba günü birliklerine yaptığı katkılardan ötürü teşekkür plaketi vereceklerini de sözlerine ekledi.


Belediye, Çorum`un tanıtımına katkı yapmayı sürdürüyor…

Çorum Belediyesi, 15-17 Ağustos tarihleri arasında Ankara Keçiören`de düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında stand açtı. Çorum`un tanıtımına her fırsatta katkı sağlayan Çorum Belediyesi`nin Ankara Çorumlular Birliği`nin düzenlediği ve iki gün süren etkinliklerde açtığı Çorum standı ilgi gördü. Birçok şehrin katıldığı etkinliklerde en çok ilgiyi gören stantlardan birisi de Çorum standı oldu.

Keçiören Fatih Stadyumu yanındaki Fatih Düğün Salonu`nda birçok ilin de katıldığı etkinlikte Çorum Belediyesi de tarihi ve doğal güzellikleri yansıtan görsellerin yanında Velipaşa Konağı ve Saat Kulesi maketi ile yer aldı. Çorum standını ziyaret edenlere leblebi ikram edilirken ziyaretçiler Çorumla ilgili geniş bilgi edinme fırsatı buldular.

18 Ağustos 2010
241 kez görüntülendi