Başbakan Çorum’da…

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Çorum`da miting yaptı. Abide Meydanı`nda saat 17.00`da başlayan mitingi mahşeri bir kalabalık izledi. Başbakan Erdoğan, yeni anayasa değişikliklerinin Türk halkına ne gibi yenilikler getireceğini anlattığı coşkulu mitingde niçin evet denmesi gerektiği konularına değindi.


12 Eylül`ün Türkiye için milat olacağını söyleyen Başbakan Erdoğan, “Gelin demokrasi de bembeyaz yeni bir sayfa açalım. Her evet, demokrasiye davettir. Adalete davettir. Her evet özgürlüğe davettir, hukuka davettir.”; dedi.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir saati aşkın süren mitingin ardından partilerinden istifa ederek Ak Parti`ye katılan Belediye Başkanları ve İl Genel ve Belediye Meclis üyelerine rozet taktı. Ak Parti Milletvekilleri Agah Kafkas, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Ahmet Aydoğmuş, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve İl Başkanı Faruk Özkader`in de hazır bulunduğu rozet takma merasiminden sonra Başkan Külcü, Başbakan Erdoğan`a günün anısına vazo hediye etti.

19 Ağustos 2010
214 kez görüntülendi