Başkan Külcü Belediye Çalışmalarını inceledi…

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, devam eden altyapı çalışmalarını inceledi. İncelemeye ilk olarak Ortakapaklı sokaklarında satih asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yol yapımında kalan eksiklikler hakkında bilgi aldı.


Daha sonra Ulukavak Mahallesi Bahçe Sokak Yeni Sanayi Caddesi yol genişletme çalışmalarını inceledi. Üçevler ile Çiftlik caddesinde sürdürülen yol çalışmalarına da uğrayan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yol çalışmalarında son durum hakkında Başkan Yardımcısı Alper Zahir`den bilgi aldı.


Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir ile birlikte Çevreyolu Binevler kavşağı yanında sürdürülen tali yol çalışmalarını da inceleyen Başkan Muzaffer Külcü, ayrıca Garantievler`deki kanalizasyon ve yağmursuyu şebeke hattı ile Yavruturna Mahallesinde devam eden kaldırım çalışmalarını da inceledi.

Son olarak, Çevreyolu yanında bulunan dere ıslah çalışmaları hakkında Alper Zahir`den bilgi alan Külcü, derelerin çevresinin yeşillendirilmesi talimatını verdi.

Fevzi Çakmak Caddesinin modern hale getirilmesinin ardından Küçük Sanayi Sitesinin trafiğinin rahatlatıldığını ifade eden Belediye Başkan Muzaffer Külcü, KSS ile Çevreyolu bağlantı yolunun Terminal Caddesi Yeni Sanayi Caddesi ile birlikte tamamlanmış olacağını kaydetti.


Başkan Külcü, Belediye olarak altyapısı tamamlanan yollarda asfalt işlemlerini gerçekleştirirken, altyapısı hazır olmayan alanlarda ise su, kanal ve yağmur suyu şebekelerini döşeyerek yol çalışmalarını sürdürüldüğünü ifade etti.


Külcü, “Belediye olarak bir yandan alt yapı çalışmalarını sürdürürken diğer yandan sosyal belediyeciliğin getirdiği sorumluluğu da yerine getirmeye çalışıyoruz. Şu anda her bölgede faaliyetlerimiz devam ediyor.”; şeklinde konuştu.


19 Ağustos 2010
206 kez görüntülendi