Başkan Külcü, Vatandaşların Sorunlarını Dinledi…

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, mahalleleri gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelilerin sorunlarını dinleyen Başkan Muzaffer Külcü, vatandaşların isteklerini tek tek not aldı.
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, sorunları yerinde görmek amacıyla Bahçelievler, Yavruturna, Gülabibey, Ulukavak ve Buharaevler Mahallerini gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Mahallelerin sorunlarını yakından takip eden Külcü, yıllardır biriken sorunların çözümü için yoğun bir çaba içinde olduklarını dile getirdi.

Çorum`un her alanda hak ettiği payı alması için kentin var olan potansiyelini ortaya çıkarmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Külcü, Çorum`un sorunlarını gidermek amacıyla kentin her köşesinde çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Muzaffer Külcü, “Şehir içerisinde bölünmüş yolların yanı sıra, asfaltı bozulmuş cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışması devam ediyor. Kenar sokaklarda ise soğuk asfalt çalışması yapıyoruz. Çorum`da her yıl 100 bin ton asfalt hedefimizi bu yıl da devam edeceğiz. İnşallah 5. yılın sonunda 750 bin ton asfalt atmış olacağız”; diye konuştu.


21 Ağustos 2010
227 kez görüntülendi