Minik Dualar grubunun konseri izleyenleri mest etti…

Belediyemiz tarafından düzenlenen geleneksel Ramazan Sokağı eğlencelerinin bu haftaki konuğu Ertuğrul Erkişi ve Minik Dualar grubu oldu.


Ramazan Sokağı`nı dolduran binlerce vatandaş eşsiz ilahi şölenini izlemek için Ramazan Sokağına akın etti. Yaklaşık 2 saat süren konser boyunca sevgi seline uğrayan minik sanatçılara, yaşıtları hem şarkılarına eşlik etti hem de bol bol alkışladı.


Birbirinden güzel ilahi ve türkülerle farklı sokağı dolduranlara farklı bir gece yaşatan Ertuğrul Erkişi ve Minik Dualar Grubu`na Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, konser sonunda çicek takdim etti.


Konsere Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün yanı sıra AK Parti Çorum Milletvekili Agah Kafkas, Başkan Yardımcıları Zeki Gül, Alper Zahir, Turhan Candan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.Miniklerden Başkan Külcü`ye yoğun ilgi…

Ramazan Sokağı`nda yapılan Ertuğrul Erkişi ile Minik Dualar gurubunun konserine katılan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı.


Başkan Muzaffer Külcü ile tanışmak isteyen çocuklar birbirleri ile yarışırken, Başkan Külcü ile bol bol fotoğraf çektirdiler.

Kendisine ilgi gösteren çocukları geri çevirmeyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise çocuklarla yakından ilgilenirken, onlarla sohbet edip hatıra fotoğraf çektirerek çocukların gönüllerini aldı.

23 Ağustos 2010
272 kez görüntülendi