İbrahim Sadri şiir dolu bir gece yaşattı…

Belediyemiz tarafından Ramazan ayı boyunca vatandaşların iftar saatinden sonra eğlenceli vakit geçirmesi için oluşturulan Ramazan Sokağı`nda İbrahim Sadri ile şiir dolu bir gece yaşattı.


Her hafta bir ünlü ismi ağırlayan Ramazan Sokağı`nda, benzersiz şiir yorumlarıyla beğeni toplayan İbrahim Sadri sahne alırken okuduğu birbirinden güzel şiirleri ile geceye katılanları mest etti. Kendine has üslubuyla seslendirdiği şiirlerle geniş bir hayran kitlesi oluşturan İbrahim Sadri, Ramazan Sokağında düzenlenen Ramazan Eğlenceleri programında birbirinden güzel şiirleri Çorumlular için yorumladı.


Ramazan ayının başlangıcından itibaren iftardan sonra başlayan eğlenceler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Daha önce ünlü sanatçı Uğur Dualar grubu konserleri ile her gün farklı bir eğlencenin yer aldığı Ramazan Sokağı, vatandaşlar tarafından çokça ilgi görürken Ramazan sokağının bu haftaki konuğu Ünlü Şiir yorumcusu İbrahim Sadri oldu.Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, program sonunda Çorumlulara okuduğu birbirinden güzel şiirlerin ardından unutulmaz bir gün yaşatan İbrahim Sadri`ye çiçek takdim etti.


Başkan Muzaffer Külcü okuduğu şiir ile seyircileri duygulandırdı…

Ünlü Şiir yorumcusu İbrahim Sadri`nin şiir dinletisinde şiir okuyan Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, okuduğu “Eylül Yağmuru”; adlı şiir ile geceye katılanlara duygulu anlar yaşattı.


İbrahim Sadri tarafından 12 Eylül 1980 yılında yaşanılanlar ve yapılan darbenin ardından, yaşanılan olayları anlatan duygu yüklü şiiri okuyan Başkan Muzaffer Külcü, şiir sonunda dakikalarca alkışlandı.


31 Ağustos 2010
309 kez görüntülendi