Ramazan Sokağında Ömer Karaoğlu Rüzgarı esti…

Belediyemiz tarafından Ramazan Sokağında düzenlenen Ramazan etkinlikleri ramazan akşamlarını renklendirmeye devam ediyor. Her akşam birbirinden değişik programların yer aldığı etkinliklere Çorumlular büyük ilgi gösterirken, Ramazan sokağının bu haftaki konuğu Ömer Karaoğlu oldu.


Birbirinden güzel ezgiler seslendiren ünlü sanatçının konserine ilgi bir hayli yoğun oldu. Ramazan Sokağını dolduran vatandaşlar, Ömer Karaoğlu ile birlikte ezgilere eşlik ettiler. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini ifade eden Ömer Karaoğlu, “Çorumlular bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar, yalnız bırakmazlar da. Bugün burada çok güzel bir kalabalık var. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile temizlenme ayı olan Ramazanınızı kutluyorum”; dedi.

Konseri AK Parti Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Eker, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum SKM Başkanı İsmail Akgöz, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan ile çok sayıda vatandaş katıldı. Konser sonunda ünlü sanatçı Ömer Karaoğlu`na AK Parti Çorum Milletvekili Murat Yıldırım tarafından çiçek takdim edildi.

06 Eylül 2010
258 kez görüntülendi