Zabıtalar belediyelerin gözü kulağı eli ayağadır…

Başkan Külcü, bu yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta haftası nedeniyle Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli Zabıtalara Enspark Resturantta bir iftar yemeği verdi. Yemekte Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Karakaya, Özel Kalem Müdürü Murat Erdem, Zabıta Müdür Vekili Mustafa Kanat ve Zabıta personeli hazır bulundu.Burada bir konuşma yapan Zabıta Müdür Vekili Mustafa Kanat Zabıtanın 24 saat görev yapıp vatandaşa hizmet ettiğini belirterek Çorumlulara hizmet etmenin kendilerine mutluluk verdiğini açıkladı.Zabıta haftasının bu yıl 184. Yılını kutladıklarını belirten Mustafa Kanat bu anlamlı günlerinde Zabıta personelini unutmayan her yerde ve her ortamda kendilerine destek veren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye teşekkür etti. Kanat “Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü`yle çalışmak bizlere büyük bir mutluluk vermektedir”; dedi.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`de 1-7 Eylül Zabıta haftası nedeniyle tüm Zabıtaların Zabıta haftasını kutlayarak başladığı konuşmasına Zabıtalığın zor ancak kentler ve insanlar için yapılan önemli bir görev olduğunu kaydetti.

Belediyelerin insanlara doğumundan ölümüne kadar hizmet götürdüğü bir alana sahip olduğunu bu görev sorumlulukları arasında Zabıta hizmetinin de bulunduğunu kaydeden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`ın Zabıtalarla ilgili söylediği önemli bir sözünü de hatırlattı, ” Zabıtalar Belediyelerin gözü kulağı eli ayağıdır”; dedi.Yapılan konuşmalardan sonra Zabıtalar adına Zabıtanın tek bayan personeli olan Satı Yıldırım Başkan Külcü`ye çiçek takdiminde bulundu. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`de tüm Zabıta personeline kalem seti hediye etti.

13 Eylül 2010
326 kez görüntülendi