Gül’den Kan-Der’e destek…

Zeki Gül, burada Kan-Der Başkanı Hülya Karabıyık`la bir süre görüştü. Derneğin faaliyetlerini belediye olarak yakından takip ettiklerini belirten Gül, özverili çalışmalarından dolayı Hülya Karabıyık ve diğer dernek üyelerini kutladı.Derneğin kısa bir süre önce kurulmasına rağmen güzel işlere imza attığını anlatan Zeki Gül, “Kanser tedavisi yüksek maliyetli bir hastalık. Bu nedenle kanser hastası olan insanlarımızın maddi desteğe ihtiyacı olabiliyor. İlimizde kurulmuş olan Kan-Der`de kanser hastası olup yardıma ihtiyaç duyan hemşehrilerimiz için kurulmuş bir dernek. Buna vesile olan başta başkan Hülya Karabıyık olmak üzere tüm dernek üyelerimize çok teşekkür ediyorum”; dedi.


Dernek başkanı Hülya Karabıyık da yaptığı konuşmada kendilerine her zaman destek olan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye ve yaptığı bu ziyaretten dolayı Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül`e teşekkür etti.


Çorum`da kısa sürede bir çok hastaya ulaştıklarını hasta ve yakınlarına ellerinden geldiği ölçüde yardım ettiklerini belirten Karabıyık, bu konuda herkesten destek beklediklerini bir hafta sürecek kermeslerine de tüm Çorumluları beklediklerini sözlerine ekledi.Yapılan bu konuşmalardan sonra Kan-Der Başkanı Hülya Karabıyık, Başkan Yardımcısı Gül`e kermeste derneğe destek amaçlı satılan yiyeceklerden takdim etti. Gül`ün ise daha sonra kendisine takdim edilen yiyeceklerin ücretini vermesi orada bulunanların dikkatini çekti.

17 Eylül 2010
255 kez görüntülendi