Başkan Külcü’ Minik Fatma’ya bebek hediye etti…

2010-2011 eğitim-öğretim yılının açılmasının ardından Çorum Yumurta İlköğretim Okulu müdür, öğretmen ve öğrencileri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret etti.

2010-2011 eğitim-öğretim yılı açılışı ve İlköğretim Haftası nedeniyle Yumurta İlköğretim Okulu Müdürü Cengiz Gökgöz, Müdür Yardımcısı Ahmet Şen, Anasınıfı öğrencisi Fatma Yıldırım, 7. Sınıf öğrencileri Ferhat Yıldız, Sümeyye Biçici, Sündüs Yavuz, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret etti.


Ziyaret sırasında Yumurta İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencisi Fatma Yıldırım, Başkan Muzaffer Külcü`ye çiçek takdim ederken, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise minik Fatma`ya çeşitli hediyeler ve kırtasiye malzemeleri armağan etti.

Ziyarette konuşan Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü. “2010-2011 eğitim-öğretim yılı hayırlı olsun. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi ülkesini seven bireyler olarak yetiştirmek çok önemli. Bu konuda eğitimcilere büyük görevler düşmektedir. Başarılı eğitim programı uygulanması da çocuklarımızın yetişmesi açısından önemlidir. Bizler de bu görevlere gelmişsek, aldığımız eğitimler çok önem arz etmektedir. Ülkemizin daha iyi çağdaş bireyler yetiştirmesi eğitimle sağlanabilir. Milli Eğitim Müdürlüğü`nün slogan olarak kullandığı evlatları okuyan milletlerin gelecekleri güvendedir` sözüne katılıyoruz. Bu anlamda çocuklarımıza yönelik olarak belediyemiz gereken ne varsa yapıyor ve bundan sonra da yapacak”; diye konuştu.


22 Eylül 2010
232 kez görüntülendi