Öğrencilerden sazlı sözlü asfalt teşekkürü…

Yolları asfaltlanan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencileri, okul yolunu asfaltlatan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye sazlı sözlü teşekkür ettiler.


Bayat Köyünde bulunan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencileri uzun zamandır toz duman içerisinde olan okul yollarının asfaltlanmasından memnun olduklarını ifade ederek Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye teşekkür ettiler.


Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi önünde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Güzel Sanatlar Lisesini de ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğrencilerle görüştü. Sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Külcü`ye öğrenciler saz çalarken, Başkan külcü ise öğrencilerle Basketbol ve Voleybol oynadı. öğrencilerle bol bol sohbet etti.Tozlu yollardan dolayı büyük sıkıntı çektiklerini ifade eden öğrenciler, okullarının yolunun asfaltlanması nedeniyle toz ve dumandan kurtulduklarını ifade ederek Külcü`ye duyarlılığından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise Belediye olarak Çorum`da ciddi yol çalışması yaptıklarını belirterek, planlama dahilinde kentin her köşesinde çalışma içinde olduklarını söyledi.


Çorum`da ciddi oranda asfalt ihtiyacının bulunduğunun da altını çizen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Yol Medeniyettir”; diye başlattığımız çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Yaptığımız planlama dahilinde yollarımızı asfaltlıyoruz. Her mahallemizde bir ekibimiz çalışıyor. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi önündeki bölgeyi gelen yoğun talepler nedeniyle öncelikli olarak asfaltladık. Bugün öğrencilerimizin memnuniyeti bizleri sevindirdi. Belediye olarak çalışmalarımız devam edecek”; diye konuştu.


30 Eylül 2010
210 kez görüntülendi