Belediyespor Adliyespor karşısında sınav verecek…

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig`de İlimizi temsil edecek olan Çorum Belediyespor Ankara Adliyespor`la hazırlık maçı yapacak.

Mavi beyazlılar bugün saat 14:00`da başkentin köklü Amatör takımlarından bu sezon BAL Ligi 7.Grupta Ankara`yı temsil edecek olan Adliyespor karşısında Yenimahalle sahasında ligin başlamasına kısa bir süre kala gücünü deneyecek.

Çorum Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, artık BAL Liginin son hazırlıklarını yaptıklarını kaydederek ligin ilk maçında Erbaaspor`la karşılaşacaklarını Adliyespor maçının bu maç öncesi kendileri için iyi bir sınav olacağını söyledi.


BAL Ligine iyi bir başlangıç yapmak istediklerini bu yüzden lig öncesi yapılacak hazırlıkların çok önemli olduğunu ifade eden Zeki Gül, ” Adliyespor Ankara`nın köklü ve güçlü Amatör lig takımlarından. Onlar da bizim gibi bu sezon Bölgesel Amatör Lig`de mücadele edecekler. Eksiklerimizi görme açısından bizim için önemli bir hazırlık maçı olacak”; dedi.

Başkan Zeki Gül, BAL Liginin ilk haftasını BAY geçeceklerini hatırlatarak bu arayı en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini artık söz sırasının teknik heyet ve futbolcularda olduğunu kaydetti.

Belediyespor 9 Ekim`de başlayacak BAL Liginde 4.Grup`ta Amasya Üniversitesi, Tokat Erbaaspor, Sivas Özel İdarespor, Yozgar Sorgunspor, Çankırı Özel İdarespor, 1930 Bafraspor, Sinop Boyabatspor, Samsun İlk Adım Belediyespor, Çarşamba Belediyespor ve Samsun Tekkeköy Belediyespor takımları ile 3.lig`e çıkmak için mücadele edecek. Sezon sonunda ilk sırayı alacak takım 3.lig`e yükselirken son iki sırayı alacak takımlar küme düşecek.

01 Ekim 2010
194 kez görüntülendi