Cengiz Topel ile Mahmutevler Caddeleri asfaltlanıyor…

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cengiz Topel Caddesi ile Mahmutevler Caddesinde çalışma başlattı. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.


Fen İşleri Müdürlüğünün şehir içinde yol yapım çalışmaları devam ediyor. Bozulan yollar alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra asfalt ekipleri tarafından asfaltlanıyor.


Kale Mahallesi`nde Kıbrıs Caddesi, Milönü Caddeleri ile Uğur Mumcu Caddesinde asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler bugün de Cengiz Topel Caddesinin asfalt çalışmasına başladı.


Diğer taraftan başka bir ekip ise Mahmutevler Caddesi`nde asfalt çalışmasını sürdürürken, Bayat Gediği, Kamışlı evlerde de asfalt çalışmaları tamamlandı.

`Yol Medeniyettir` sloganı ile göreve gelmesinin hemen ardından Dr. İlhan Gürel Caddesi`ni 3 gidiş 3 geliş olmak üzere 6 şeritli yol yapan ve hemen ardından Cengiz Topel Caddesi 1. Etap çalışmasını 6 şeritli yol haline getirdikten sonra Fevzi Çakmak Caddesini de 6 şeritli yol haline getirerek prestij yolları Çorum`a kazandıran Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 2010 yılı asfalt sezonunda ise Terminal önünden Çevre yoluna bağlanan Yeni Sanayi Yolunun da yine 6 şeritli modern hale getirilmesini sağladı.


07 Ekim 2010
222 kez görüntülendi