Belediyespor işi sıkı tutuyor…

Bölgesel Amatör Lig`de ilimizi temsil edecek olan Çorum Belediyespor, geçtiğimiz hafta sonu rakiplerini yakın takibe aldı.

BAL Liginde ilk haftayı Bay geçen Çorum Belediyespor`un yöneticileri ve teknik ekibi bu fırsatı iyi değerlendirdi. Bazı Belediyesporlu yöneticiler ve teknik ekip rakiplerin maçlarını izleme fırsatı buldular.

Geçtiğimiz hafta sonu Amasya`da oynanan Amasya Üniversitesi, Sorgun Belediyespor maçını Kulüp 2.Başkanı Mustafa Ercan, Alt yapı antrenörü Hüseyin Çelik ve yönetici Hayrettin Yıldırım izleyerek her iki takım hakkında bilgiler aldılar.


Belediyespor`un bu hafta deplasmanda konuk olacağı Tokat temsilcisi Erbaaspor`un deplasmanda oynadığı Boyabat Çeltikspor maçını Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Selahattin Karaca takip etti.

Yine Çankırı İl Özel İdarespor- Sivas İl Özel İdarespor maçını Futbol Teknik Koordinatörü Nihat Armutçu izlerken 1903 Bafraspor- Çarşamba Belediyespor maçına ise Genel Koordinatör Naim İnan ve kaleci Antrenörü Barış Kılıç görevlendirildi.

Rakiplerin maçlarını izleyen Belediyesporlu yöneticiler ve teknik heyet Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül`le bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar.

Dün akşam saatlerinde Zeki Gül`ün odasında yapılan toplantıda rakiplerin durumu değerlendirilirken aynı zamanda bundan sonra nasıl bir strateji uygulanacağı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.


12 Ekim 2010
231 kez görüntülendi