Başkan Külcü’ye TBB’den ziyaret…

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör ile Türkiye Belediyeler Birliği Belediye TV Sorumlusu Eski TRT Genel Müdürvekili Ali Güney Başkan Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret ederek Çorum`da yapılan eğitim toplantısı hakkında bilgi verdiler.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile Çevre ve Orman Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı işbirliği ile Türkiye Belediyeler Birliği tarafından organize edilen `Belediyeler Akademisi` Eğitim toplantısına katılmak üzere Çorum`a gelen Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör ile Türkiye Belediyeler Birliği Belediye TV Sorumlusu Ali Güney, Türkiye Belediyeler Birliği Halkla İlişkiler ve Eğitim Müdürü İbrahim Azak Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret ederek bir süre görüştüler.


Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, Çorum`da 10-15 Ekim 2010 tarihleri arasında Anitta Otel`de gerçekleştirilecek 1. Bölge eğitim seminerine Çorum`un yanı sıra Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Çankırı, Sivas, Nevşehir, Yozgat, Kayseri`den il ilçe ve belde belediye başkanları ile görevlilerin katıldığını belirterek, bölgesel toplantıların devam edeceğini söyledi.

Çorum`un misafirperverliğinden memnun olduklarını ifade eden Hayrettin Güngör, “Çorum`da başarılı bir program yapıyoruz. Anadolu`da yaptığımız bu toplantıların ilkini Çorum`da yaptık. 10 ayrı bölgede yapacağımız toplantılarımızın Çorum programından oldukça memnun olduk”; diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise, Çorum`un hızla büyüyen bir şehir olduğunu belirterek, “Çorum artık bu tür büyük organizasyonları yapabilecek durumdadır. Bu toplantının ilimizde yapılmasına karar veren Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş ve yönetim kuruluna, Belediyeler Birliği Genel Sekreterimiz Sayın Hayrettin Güngör`e ve bu toplantının Çorum`da yapılmasında emeği geçen herkese huzurlarınızda yürekten teşekkür ediyorum.”; diye konuştu.

13 Ekim 2010
250 kez görüntülendi