Çorum Belediyespor bilimsel çalışıyor …

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig`de İlimizi temsil edecek olan Çorum Belediyespor Erbaaspor maçına hem fiziksel hem de bilimsel olarak hazırlanıyor.

Sezonun ilk maçını yarın deplasmanda Tokat temsilcisi Erbaaspor`la oynayacak olan Çorum Belediyespor bu maç öncesi teknik toplantı yaptı. Toplantıda daha önce yapılan hazırlık maçları analiz edildi.

Turgut Özal İş merkezi Belediye Konferans salonunda yapılan teknik toplantının bir bölümünü Belediyespor Başkanı Zeki Gül ve Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan`da izledi. Toplantıya Genel Koordinatör Naim İnan ve Yönetim Kurulu üyesi Hayrettin Yıldırım`da katıldı.


Teknik Koordinatör Nihat Armutçu ve Antrenör Selahattin Karaca tarafından futbolculara bundan önce yapılan hazırlık maçları sinevizyon da izlettirilerek bu maçlarda yapılan yanlışları tek tek analiz edildi.

Toplantıda Futbolda sadece fiziksel güç ve kişisel beceri ile başarılı olunamayacağını vurgulayan Nihat Armutçu güç ve beceriyi akılla birleştiremeyenlerin kesinlikle sahada başarılı olamadıklarını söyledi.

16 Ekim 2010
211 kez görüntülendi