Başkan Külcü, Muhtar Şeker’i ziyaret etti…

Çorum`un her tarafında çalışma başlattıklarını ifade eden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye olarak yaptıkları plan dahilinde belediye ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Bu yıl çalışmaların yol ve parklarda ağırlık kazandığını ifade eden Başkan Muzaffer Külcü, alt yapı çalışmalarının da aralıksız olarak sürdürüldüğünü ifade etti.

Belediyenin görevlerinin sadece yol, su kanalizasyon olmadığının da altını çizen Başkan Külcü, Çorum`da sosyal belediyecilik alanında da ciddi çalışmalar yapıldığını kaydetti.

Ramazan ayında 5 bin gıda paketi dağıttıklarını ifade eden Başkan Külcü, yeni yapılan ihale ile paket sayısının 10 bine çıktığını söyledi.


Külcü, “Mahalle muhtarlarımız ile sürekli diyalog halindeyiz. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek için yoğun çaba gösteriyoruz. Belediye olarak bu yıl 10 bin paket gıda dağıtmış olacağız. Asker aylığı ile askerde vatanı bekleyen kahramanlarımızın ailelerine yardım etme imkanı buluyoruz. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz düzenlediği etkinliklerle vatandaşlarımızın sosyal alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Belediyemiz Çorum`da halkın her alanda yanında oluyor”; şeklinde konuştu

Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker ise Belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek, yeni yapılan yolların kente vizyon kazandırdığını, belediyenin çalışmalarından halkın memnun olduğunu ifade ederek, “Başkanım Mimar Sinan Mahallesi olarak belediyemizden gereken hizmetleri alıyoruz. Mahalle sakinlerimiz çalışmalarınızdan memnun. Çorum`a yaptığınız çalışmalar için teşekkür ediyoruz.”; diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü daha sonra, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker mahallede bulunan parklarda incelemelerde bulundu.

20 Ekim 2010
494 kez görüntülendi