Belediyespor maçı Cumartesi günü…

BAL Ligi temsilcimiz Çorum Belediyespor`un bu hafta sonu kendi sahasında Samsun Tekkeköy Belediyespor`la oynayacağı maç Cumartesi gününe alındı.

Daha önce Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 24 Ekim 2010 Pazar günü saat 15.00`da Dr.Turhan Kılıçcıoğlu stadında oynanacağı açıklanan Çorum Belediyespor- Samsun Tekkeköy Belediyespor maçı Çorum Belediyesporlu yöneticilerin itirazı üzerine 23 Ekim Cumartesi günü saat 15.00 a alındı.

Çorum Belediyespor yöneticileri aynı gün ve saatte Dr.Turhan Kılıçcıoğlu Stadında Çorumspor-Çankırı Belediyespor maçının oynanacak olması nedeniyle Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu aracılığı ile geçtiğimiz hafta içerisinde Türkiye Futbol Federasyonuna müracaat etmişti. Çorum Belediyespor`un bu itirazını değerlendiren Futbol Federasyonu dün resmi sitesinde maçın 23 Ekim Cumartesi gününe alındığını resmen açıkladı.


BAL Ligi 4.Grupta 2 Maç Cumartesi…

Temsilcimiz Çorum Belediyespor`un yer aldığı BAL Ligi 4.Grupta bu hafta iki maç Cumartesi günü üç maç ise Pazar günü oynanacak.

23 Ekim 2010 Cumartesi günü saat 15.00`da Çorum Belediyespor Samsun Tekkeköy Belediyespor maçının dışında Samsun İlkadım Belediyespor ile Sorgun Belediyespor takımları arasında yapılacak karşılaşma da aynı gün saat 15.00`da oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Boyabat Çeltikspor-Çarşambaspor, Amasya Üniversitesi –Çankırı İl Özel İdarespor ile 1930 Bafraspor- Sivas İl özel İdarespor maçlarının da 24 Ekim 2010 Pazar günü saat 15.00`da oynanmasına karar verdi.

20 Ekim 2010
225 kez görüntülendi