Tanrıverdi’den Belediyeye övgü…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak ile Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret etti.

Ziyarette, AK Parti İl Başkanı Faruk Özkader, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Ahmet Özler, Belediye Başkan Yardımcısı Turan Candan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nihat Akar, AK Parti İl Başkanlığı Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Lütfü Karakuş katıldı.

Çorum`un Anadolu`da örnek bir belediyecilik anlayışı gerçekleştirdiğini söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, çalışmaları devam eden yeni projelerin Çorum`u çok daha iyi konuma getireceğini söyledi.
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise yaptıkları çalışmalar hakkında geniş bilgi verirken, gerçekleştirilecek projeler hakkında da bilgiler verdi.


Çorum`u marka şehir yapmak için yoğun iş temposu ile çalıştıklarını anlatan Başkan Muzaffer Külcü, “Çorum`u Anadolu`nun en modern kenti haline getirmeye çalışıyoruz. Çorum`da adeta bir vizyon değişikliğine gittik. Şehrin geleceğini şekillendirmek için her alanda farklı çalışmalar yapıyoruz. Şehrimizi adeta şantiyeye çevirdik. Çorum kısa sürede bölgesinin yıldızı olacak”; diye konuştu.


25 Ekim 2010
245 kez görüntülendi