İlan ve reklam vergilerinde son gün 1 Kasım…

Belediyemiz işyeri sahiplerini ilan ve reklam ( tabela) vergilerini zamanında ödemeleri için uyardı.

Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Karakaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ilan ve reklam vergilerini bugüne kadar ödemeyenler için 01 Kasım 2010 tarihinin son gün olduğunu hatırlattı.


Gecikme cezası ile karşılaşılmaması için ilan ve reklam vergilerinin en geç 01 Kasım mesai bitimine kadar ödemesi gerektiğini vurgulayan Nurettin Karakaya ” İşyeri sahipleri bu tarihe kadar ilan ve reklam vergilerini Belediyemiz veznelerine ödemeleri gerekmekte aksi takdirde gecikme cezası ile karşılaşacaklardır. Belediyemiz veznelerinin yoğunluğu da düşünülerek sıkışıklığa meydan vermemek için son günü beklememeliler”; dedi.


Emlak ve ÇTV vergilerinde de sona yaklaşılıyor…

Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Karakaya, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinin 30 Kasım 2010 olduğunu açıkladı.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin (ÇTV) son ödeme tarihlerinin 30 Kasım 2010 Salı günü mesai bitimine kadar ödenmesi gerektiğini belirten Nurettin Karakaya, vatandaşlar tarafından Belediye`ye ödenen vergilerin hizmet olarak tekrar vatandaşa geri döndüğünü bu nedenle ilan, reklam, emlak ve ÇTV vergilerinin önemli olduğunu da sözlerine ekledi.


28 Ekim 2010
228 kez görüntülendi