Belediyespor güreşçisine büyük onur…

Şampiyon Güreşçiler Derneği, Çorum Belediyesi`nin başarılı güreşçisi Musa Gedik`i 2010 yılı içerisinde Türkiye`yi yurt dışında başarı ile temsil eden Musa Gedik`i Güreş Oskarı ile ödüllendirdi.

Şampiyon Güreşçiler Derneği tarafından Çorum Belediyespor Kulübüne gönderilen açıklamada “Oluşturulan Jüri tarafından yapılan değerlendirme neticesinde Yılın En İyi “Grekoromen Stil Genç Güreşçisi”; Kategorisinde Kulübünüz 74 kg. Sporcusu ve 2010 Yılı Gençlik Olimpiyat Oyunları Gümüş madalyalı Sporcunuz Musa Gedik Oskar Ödülüne layık görülmüştür”; denildi.


Musa Gedik 5 Kasım 2010 Cuma günü Ankara Rixos Otel`de saat 19.30`da yapılacak törenle Yılın En İyi “Grekoromen Stil Genç Güreşçisi”; ödülünü alacak. Gecede yine yılın Teknik direktörü, yılın hakemi, yılın takımı, yılın medya kuruluşu, yılın başpehlivanı, yılın gazetecisi, yılın ağası, yılın yerel yöneticisi, yılın güreş eğitim merkezi, yılın sporcusu, yılın televizyonu, yılın akademisyeni, yılın vefa ödülü ve yılın jüri özel ödülü de sahiplerini bulacak.

5 Kasım Cuma günü Ankara`da yapılacak Güreş Oskarları gecesine Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`de katılacak.

02 Kasım 2010
221 kez görüntülendi