Belediyemiz personeline eğitim semineri…

Belediyemiz, bünyesinde çalışan personelini bilgilendirmek amacıyla hizmet içi eğitim semineri veriyor.


İki gün sürecek seminerin ilk gününde İçişleri Bakanlığı İç Denetçileri Tahir Tekin ve Yavuz Yıldırım `Analitik Bütçe 5018 Sayılı Kamu Mali Kontrol Kanunu` ile ilgili olarak katılımcıları bilgilendirdi.

Belediyenin Hizmet İçi Eğitim Semineri bugün Sayıştay Baş Denetçisi Mustafa Meşe`nin “Kamu İhale Kanunundaki Mevzuat Değişiklikleri”; ile ilgili yapacağı sunumla sona erecek.


Belediye Turgut Özal İş merkezi Konferans Salonu`nda yapılan seminere Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Belediye Birim müdürleri ile çok sayıda personel katılıyor.


Gül: Bu seminerin eminim katkısı olacaktır…

Belediyemiz personelini bilgilendirmek amacıyla verilen “Hizmet İçi Eğitim”; seminerinin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, insanların kültür ve bilgilerinin artmasının aldıkları eğitimlerle orantılı olduğunu söyledi.


Belediyelerin halka hesap veren merciler olduğunun altını çizen Zeki Gül, ” Belediyeler bu tür özellikleri nedeniyle şeffaf bir yönetim anlayışına sahip olmalıdır. Bu nedenledir ki, bizler için eğitim seminerlerinde öğrenilecek bilgiler ayrı bir önem arz etmektedir”; dedi.

03 Kasım 2010
210 kez görüntülendi