Çorum Belediyespor güreşçilerine ALTIN…

Uluslararası Cumhuriyet Turnuvası ve Karakucak Türkiye Şampiyonası`nda dereceye giren Ramazan Kanderun, Ramazan Tanrıkol, Fatih Erdin, Hakan Doğan ve Soner Solugan emeklerinin karşılığını aldı.


Çorum Belediye Meclisi’nin ödül yönetmeliğine göre, Uluslararası Cumhuriyet Turnuvası ve Karakucak Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Çorum Belediyespor Kulübü güreşçileri dün düzenlenen törenle ödüllerini aldı.


Veteriner İşleri Müdürlüğünde yapılan ödün törenine Vali Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Eray, İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre, AK Parti İl Başkanı Faruk Özkader, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Güreş İl Temsilcisi Hüseyin Teke ile güreş antrenörleri Ruşen Çetin ve Hüseyin Karakuş katıldı.


Törende Türkiye şampiyonları Ramazan Tanrıkol ve Ramazan Kanderun 1’er adet Cumhuriyet altını, Türkiye ikincisi olan Fatih Erdin 1 adet yarım altın, Cumhuriyet Turnuvası’nda ikinci olan Hakan Doğan’a 3 adet Cumhuriyet altını, üçüncü olan Soner Solugan’a ise 2 adet Cumhuriyet altını takıldı.


12 Kasım 2010
442 kez görüntülendi