Belediyemiz 4,5 milyonluk ödeme yaptı…

Belediyemiz çalışanının yüzünü güldürdü…

Belediyemiz, yaklaşan kurban bayramı öncesi çalışan memur ve işçi personelinin maaşlarını ödedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Karakaya, Kasım ayının 15`i nde ödenmesi gereken personel maaşlarının dün itibariyle hesaba yattığını belirterek bugün tüm personelin maaşlarını ilgili bankadan alabileceklerini söyledi.


Asker yakınlarına sevindirici haber…

Belediyemiz Kurban bayramı öncesi belediyeden maaş alan asker yakınlarını da sevindirdi.

Nurettin Karakaya, Çorum Belediyesinden maaş alan asker yakınlarının da maaşlarını yarın itibariyle alabileceklerini ifade etti. Karakaya; ” Normalde asker yakınları maaşlarını her ayın 20 sin de ödeniyordu. Ancak biz Kurban bayramı nedeniyle bu ailelerimizin ihtiyacı olabileceğini düşünerek maaşlarını Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü`nün talimatlarıyla bayram öncesi 13 Kasım Cumartesi günü ödemeye karar verdik”; dedi.

Belediyemiz Müteahhit ve Esnaf`a da ödeme yaptı..

Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Karakaya, personel ve asker maaşları ile birlikte Belediyenin bayram sonrası ödemesi gereken Müteahhit ve Esnaf alacaklarının da ödendiğini bildirdi.

Belediyeden alacağı bulunan müteahhit ve Esnafın bugün itibariyle alacaklarının ödeneceğini açıklayan Nurettin Karakaya, Personel maaşları asker aylığı müteahhit ve esnaf ödemeleri ile birlikte Çorum Belediyesinin toplam 4,5 milyon ödeme yaptığını dile getirdi.

Karakaya, Çorum Belediyesinin ekonomik yönden güçlü bir Belediye haline geldiğini vurgulayarak vaktinden önce ödenen personel maaş ve diğer alacakların bunun en büyük göstergesi olduğunu da sözlerine ekledi.

12 Kasım 2010
224 kez görüntülendi