Başkan Külcü Cuma Pazarını Gezdi…

Başkan Muzaffer Külcü ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Aslan, Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun ile birlikte pazarı gezerek esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.


Pazar yerlerinin daha düzenli ve insanların daha kolay alışveriş yapması için nelerin gerektiğini de inceleyen Başkan Külcü, ziyaret sırasında halkın ve esnafın kendisine aktardığı sorunları tek tek dinleyerek not aldı.


Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Muzaffer Külcü bu ilgiyi karşılıksız bırakmadı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan ve sohbet eden Külcü, halkın duaları ile Çorum`da büyük işler başaracaklarını söyledi.


Pazarcı esnafının da sıkıntılarını dinleyen Külcü, “Pazarcı esnaflarımızın daha güzel ve hijyenik ortamlarda satış yapması için belediyenin tüm imkanlarını seferber ediyoruz. Her şey vatandaşımıza daha iyi hizmet etmektir”; diye konuştu.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü Mimar Sinan Mahallesinde bulunan Cuma Pazarını gezdiği sırada çocuklarında ilgi odağı oldu. Çocuklarla yakından ilgilenen Külcü, çocukları severek gönüllerini aldı.

29 Kasım 2010
200 kez görüntülendi