Halkımız seçecek biz yapacağız…

Havuzlu Park önünde yapımı devam eden kaldırım çalışmasını da inceleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum Belediyesi olarak yapacakları her hizmet için halkın görüşüne başvuracaklarını, Çorum’u Çorumlularla birlikte yönetme anlayışında olduklarını söyledi.


4 ayrı çeşitte döşenecek olan örnek kaldırım modellerinin bitirilmesinin ardından internet üzerinden ve Havuzlu Park önüne konulacak olan sandıklar aracılığı ile halkın görüşüne başvuracaklarını hatırlatan Başkan Külcü, “Halkımızın beğenisini kazanan model ve uygulama hangisi olursa, 2011 yılında Devlet Hastanesi’nden başlayıp TEDAŞ Kavşağı’na kadar olan bölümü tamamen yenileyeceğiz.” dedi.


Başkan Külcü, açıklamasında, “Yaklaşık 25 yıl önce yapılan kaldırımlar artık Çorum`un ihtiyaçlarına cevap vermiyor. Vaktinde yapıp emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bundan sonra Belediye olarak nerede bir çalışma yaparsak hemşehrilerimizin görüşlerine başvuracağız. Yaptığımız her iş herkesin azami memnuniyetini sağlayan bir konfora sahip olacak.” diye konuştu.


03 Aralık 2010
196 kez görüntülendi