Candan; Çorum modern bir otopark kazandı…

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Yunus Emre Çok Katlı Otopark`ta dün incelemelerde bulundu. İşletmeci Hüseyin Sarı ile burada bir süre görüşen Turhan Candan, yeni otoparkın tüm Çorum halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.


Yunus Emre Çok Katlı Otoparkının bölgede şehir içi trafik ve park sorunu önemli derecede çözeceğine inandığını kaydeden Turhan Candan, araç sahiplerinden bu oto parkı iyi değerlendireceklerini umut ettiklerini söyledi.Başkan Yardımcısı Candan, özellikle iş günlerinde araç sürücülerin uygun bir park yeri arayışı, yer seçimi gibi nedenlerle mevcut trafik akışının sağlanamamasının karmaşaya neden olduğunu hatırlatarak ” Yunus Emre Çok Katlı Otoparkı 345 araç kapasitesine sahip. Bu otopark ile birlikte ilimizin cadde ve sokakları kısmen rahatlayacak. Oto parkımız işletmeciğini üstlenen Hüseyin Sarı`ya ve tüm Çorum`a hayırlı uğurlu olsun”; dedi.


Otopark İşletmecisi Hüseyin Sarı`da Oto parkın 24 saat hizmet vereceğine değinerek tüm otopark alanının kamera sistemiyle donatılıp güvenli bir alan haline getirildiğini tüm giriş çıkışların kayıt altına alındığını açıkladı.


Yunus Emre Oto parkının en üst katında ayrıca yıkama siteminin bulunduğunu kaydeden Hüseyin Sarı, ” Belediye tarafından yapılan ve işletmeciliğini yeni devraldığımız oto parkımız, park alanı sorunu çeken sürücülerimiz rahatlatacağını düşünüyoruz”; dedi.


23 Aralık 2010
254 kez görüntülendi