Belediyespor Güreşçilerine Milli Takım’dan Davet…

Çorum belediyesi, güreşçilerinden Musa Gedik Uluslararası Büyükler Greko-Romen “Vehbi Emre”; Güreş Turnuvasında milli mayoyu giyecek.

Musa Gedik, 27-30 Ocak 2011 tarihleri arasında İstanbul`da düzenlenecek bu turnuva öncesi 05-26 Ocak 2011 tarihleri arasında İstanbul Sarıyer`de yapılacak milli takım hazırlık kampına katılacak.


Yine Çorum Belediyespor`un diğer başarılı güreşçilerinden Fatih Erdin ile Ramazan Tanrıkol Yıldızlar Avrupa Serbest Güreş Şampiyonası hazırlık kampına çağrıldılar. Fatih Erdin 76 kg, Ramazan Tanrıkol ise 85 kg da Azerbaycan`da yapılacak turnuvada milli takım formasıyla ülkemizi temsil edecekler.

Çorum Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül, her üç güreşçinin de milli takımda Türkiye`yi temsil etmesinin gurur verici bir durum olduğunu ayrıca bu turnuvalardan başarılı sonuçlar alacaklarına inandığını açıkladı.

Bu durumun verdikleri emekleri boşa çıkmadığını açıkça gösterdiğini ifade eden Zeki Gül, ” Güzel şeyler yaptık şimdide bu güzelliklerin meyvelerini alıyoruz. Çorum belediyespor olarak mutlu ve gururluyuz elbette”; dedi.


Güreş İl Temsilcisi Hüseyin Teke`de Belediyespor`un Çorum Güreş`ine dolayısıyla Türkiye güreşine büyük katkılar yaptığına dikkat çekerek “Güreş sporuna verdikleri desteklerden dolayı başta belediye Başkanı Muzaffer Külcü olmak üzere belediyespor kulüp başkanı Zeki Gül ve diğer emeği geçenlere teşekkür ederim”; dedi.


07 Ocak 2011
232 kez görüntülendi