Çorum standı ziyaretçi akınına uğruyor…

EMITT 2011Turizm Fuarı`nda Çorum standı büyük ilgi görüyor. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay`ın katılımıyla açılan EMITT 2011 Turizm Fuarı`nda açılıştan itibaren Çorum standı en çok ilgi gören stantların başında yer aldı.


Çorum Valisi Nurullah Çakır ve Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül misafirlerle tek tek ilgilendi.

Açılıştan itibaren başta İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Ankara Valisi Alaattin Yüksel olmak üzere Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak ile Amasya, Düzce, Karabük, Isparta Valileri, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Düzce Belediye Başkanı, Fatih Kaymakamı Hasan Karakaş, Küçük Çekmece Kaymakamı Orhan Öztürk, Beşiktaş Kaymakamı Sadettin Yücel, Eski İmar ve İskan Bakanı Ahmet Samsunlu, eski İskilip Kaymakamı Birol Kurubal, Çekül Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Asım Balcı, Çorumlular ile çok sayıda davetli katıldı.


Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan da okul arkadaşları Beşiktaş Kaymakamı Sadettin Yücel ile yakından ilgilendi. Sadettin Yücel, Çorum`u ve Çorumluları İstanbul`da görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek “Çorumlulara her zaman kapımız açık. Burada bize düşen bir görev olursa biz her zaman yapmaya hazırız.”; diye konuştu.


Çorum standını ziyaret edenlere Çorum leblebisi ile Çorum`u tanıtıcı broşürleri dağıtılıyor.

Yemen`in konuk ülke olarak katıldığı ve toplam 60 ülkenin yer aldığı fuar renkli görüntülere de sahne oluyor.

11 Şubat 2011
195 kez görüntülendi