Efsane güreşçiler Karakaya ile buluştu…

İlimizde yapılmakta olan Türkiye Gençler Grekoromen Güreş şampiyonası nedeniyle Çorum`a gelen Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu hemşehrimiz Tevfik Kış ile Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Bayram Şit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Karakaya`yı makamında ziyaret etti.

Güreş İl temsilcisi ve belediyespor Güreş Koordinatörü Hüseyin Teke`nün de hazır bulunduğu ziyarette Tevfik Kış, Çorum Belediyesinin Çorumlu güreşçileri ve güreşe büyük önem verdiğini bunu da yakından takip ettiğini belirterek, “Çorumlu güreşçilere sahip çıkmasından dolayı Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü`ye ve ekibine tüm güreş camiası adına teşekkür ediyor bu desteklerinin devamını bekliyorum”; dedi.


Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Bayram Şit`te yaptığı konuşmada Çorum belediyesinin güreşe olan desteğinin Tevfik Kış gibi kendisini sevindirdiğine değinerek Belediyespor Kulübünün güreş eğitim merkezi gibi çalıştığını ifade etti.

Bayram Şit, genç güreşçilere sahip çıkmanın son derece önemli olduğunu ve bu konudaki memnuniyetini dile getirerek ” Çorum belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ayrıca Çorum`a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kutluyorum”; dedi.

21 Şubat 2011
220 kez görüntülendi