ÇORUM’DA DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

Belediyemiz, Çorum`da büyük bir dönüşüm başlatıyor. Yeni Terminal Binası`nın ihale süreci iki ay içerisinde tamamlanması planlanırken, Stadyum için de çalışmalar yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Ak Parti yönetimini İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan başkanlığında makamında kabul etti. Ziyaret sırasında Belediye`nin yatırımları hakkında bilgiler veren Külcü, Yeni Terminal binası için çalışmaların sürdüğünü ifade ederek “Yeni Terminal için 2 ay içerisinde ihale sürecini tamamlamayı planlıyoruz”; diye konuştu.


Stadyum ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü`nün çevre yolu civarına taşınacağını anlatan Külcü, Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı`nın yerinin ise konut alanı ve alışveriş merkezi olacağını açıkladı.

Rüstem Eren Parkı`nın ihalesinin yapıldığını belirten Başkan Muzaffer Külcü, “Rüstem Eren Parkı modern bir park olarak halkımızın hizmetine sunulacak. Adliye Sarayının yanında park Nisan ayında ihaleye çıkacak. Mimar Sinan Mahallesi`ndeki Bosna Parkı ise Mayıs ayında ihaleye çıkacak”; diye konuştu.


AK Parti Çorum Teşkilatı`nın, AK Parti`nin yükselişine büyük katkılar sağladığını belirten Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Türkiye AK Parti hükümeti ile şaha kalktı, bu şaha kalkışta hükümetin destekçisi olan Çorum halkının ve Çorum İl teşkilatının katkısı büyük. Oluşturulan yeni yönetime başarılar diliyorum”; dedi.

Milletin Ümidi yeniden yeşerdi…

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İktidarı ile milletin sönen ümitlerinin yeniden yeşerdiğini söyledi.

AK Parti Hükümetinin 10 yılda Türkiye`ye ve Çorum`a çok şeyler kazandırdığını ifade ederek, “İstikrarsızlığın toplumda dalga dalga yayıldığı bir ortamda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan halkın ümitlerini yeniden yeşertti. AK Parti`nin adını millet koydu. Tabelasını bizler astık”; şeklinde konuştu.

Teşkilatlarımızla yanınızdayız…

AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyareti sırasında yaptığı konuşmada yeni yönetim olarak tüm çalışmalarında Belediye`nin yanında olduklarını söyledi.


AK Parti hükümetinin Türkiye`yi yeniden şekillendirdiğini belirten Ahmet Sami Ceylan, “Türkiye`de bir devrim yaşanıyor. Dünya`da Türkiye`nin yer artık herkes tarafından kabul görüyor. Yön verilen değil, yön veren bir ülke haline geldik. Bu barılar başta Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm parti teşkilatlarının başarısıdır. 10 yıldır bu başarı grafiğini her yıl bir çıta daha yükselten partimizin hedeflerinin yükselmesinde Çorum İl teşkilatı olarak başarılarımızı arttırarak biz de devam ettireceğiz.”; diye konuştu.


16 Mart 2011
223 kez görüntülendi