GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ’NDEN BAŞKAN KÜLCÜ’YE ZİYARET

Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi yöneticileri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret ederek sorunlarını aktardılar.


Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Ömer Kırdak, Müdür Yardımcısı Nevzat Gencer, Resim Bölüm Başkanı Mustafa Oktay, Müzik Bölüm Başkanı Sacide Önsöz, Spor Bölüm Başkanı Nurdan Yaykın, Okul Aile Birliği Başkanı Gamze Görkem, Okul Aile Birliği Üyesi Birsen Ayvaz, Başkan Muzaffer Külcü ile görüştü.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün okulları ile yakından ilgilendiğini ifade eden Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Ömer Kırdak, “Okulumuzun sorunları ile yakın ilgi ve katkılarınızdan dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz”; dedi.

Okul Müdürü Ömer Kırdak, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi olarak kentin kültürel ve sanatsal hayatına katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, “Kentimiz için önemli olan okulumuza sahip çıkılmasını istiyoruz. Okulumuz ile Çorum Belediyesi olarak ortak proje ve faaliyetlerle katkıda bulunmak istediklerini söyledi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise Eğitime belediye olarak her zaman destek olduklarını ifade ederek, “Belediye olarak okullarımızın taleplerini gücümüz ölçüsünde katkı sağlamaya çalışıyoruz. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi de önemli bir okul belediyemiz olarak üzerimize düşen görevi her zaman yapmaya hazırız”; şeklinde konuştu.

Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Ömer Kırdak, Başkan Muzaffer Külcü`ye öğrenciler tarafından yapılan 4 adet Çorum resim tablolarını hediye etti

.

31 Mart 2011
219 kez görüntülendi