‘VEKİLLERİMİZ TÜRKİYE’Yİ BİZ ÇORUM’U İNŞA EDECEĞİZ’

AK Parti`den Milletvekili seçilen Salim Uslu ile Murat Yıldırım Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret ederek, seçimlerde kendilerine verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.


Türkiye`nin demokrasi sınavını başarıyla verdiğini ifade eden Salim Uslu, “12 Haziran`da yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde Türk Milleti sandığa giderek demokrasi sınavını başarıyla geçmişlerdir. Milletimiz AK Parti`ye yüzde 50 oy vererek hizmetin devamı için destek olmuştur. Milletimiz hizmete oy vermiştir”; dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün AK Parti`ye yakışan bir hizmet anlayış ile çalışarak Çorum`un çehresini değiştirdiğini belirten Uslu, “Başkanımız Muzaffer Külcü`ye teşekkür ediyorum. Yaptığı başarılı çalışmaları nedeniyle halkımızın büyük desteğini toplamıştır. Seçimlerde büyük desteğini gördük, teşekkür ediyoruz”;


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise Milletvekili seçilen Salim Uslu, Cahit Bağcı ve Murat Yıldırım`ın Çorum`un kalkınmasına önemli destek olacağını söyledi.

Külcü, “AK Parti Milletimizi anlamış, milletimizde Ak Parti`yi anlamıştır. Yapılan Genel seçimlerde halkımız istikrar ve hizmete oy vermiştir. Ortaya çıkan tablo milletin yapılan hizmetlerden mutlu olduğunu gösteriyor. Türkiye`nin önünde anayasa değişikliği var ve bu değişiklik milletimizin beklediği bir değişiklik olacaktır. Milletvekillerimiz Türkiye`yi, biz de Çorum`u kalkındırarak, Türkiye`nin bölgesinin lider ülkesi olmasını sağlayacağımıza inancımız tamdır”; şeklinde konuştu.

AK Parti`den Milletvekili seçilen Salim Uslu ile Murat Yıldırım Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaretlerinde İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün, Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Aslan da hazır bulundu.


16 Haziran 2011
196 kez görüntülendi