YAPTIĞIMIZ İŞLERDE BAŞARILI OLUYORUZ

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, dün asfalt şantiyesinde işçilerle birlikte öğle yemeği yedi.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, dün asfalt şantiyesinde işçilerle birlikte öğle yemeği yedi. Başkan Külcü`ye yemekte Başkan Yardımcıları Alper Zahir, Nurettin Karakaya, Zeki Gül ile AK Parti ve CHP`li Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.


Yemek öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye`nin aldığı ve maliyeti yaklaşık 7,5 Milyon TL` yi bulan 51 adet iş makinesi ve araçtan oluşan filonun, gelecek hafta devralınacak 10 araç ile tamamlanacağını söyledi. Yeni alınan araçlarla birlikte daha güçlü hale geldiklerini belirten Külcü, Çorum`un her tarafında şantiye kurarak gece gündüz çalıştıklarını kaydetti.

Külcü şöyle devam etti: “Sizlerin yaptığı çalışmalar, halkımızın memnuniyetini kazanıyor. Mesai gözetmeksizin gece gündüz çalışıyorsunuz. Belediye olarak bizim işimiz bunları yapmak. Şehrimizde birlikte yaşadığımız insanların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Yaptığımız işlerin başarısının farkındayız. Ancak başarılı olduk diye rehavete kapılmayacağız.

İlk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizde `iki günü birbirine eşit olan zarardadır` düşüncesi var. Yarınımızı dünden daha başarılı kılmak hepimizin görevidir.”; diyerek sözlerini tamamladı.29 Temmuz 2011
203 kez görüntülendi