AKKENT’E SENTETİK HALI SAHA YAPIYOR

Belediyemiz, Akkent Mahallesi`ne sentetik halı sahanın da yer aldığı bir spor kondisyon merkezi kuruyor. Yaklaşık 150 bin TL`ye mal olacak olan halı saha ve kondisyon aletleri alanı yapım işleminin tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinlerinin kullanımına açılacak.


48×33 metre ebadındaki sentetik halı sahanın halılarının serilmesi ve dış tretuarlarının yapılması dışında tüm çalışmalar tamamlandı. % 90`ı tamamlanan sentetik halı saha ve kondisyon aletlerinin yapımının tamamlanıp hizmete girmesiyle birlikte Akkent sakinleri daha ferah mekanlarda spor yapabilme imkanına kavuşacaklar.


Çorum Belediyesi olarak gençlerimizin, çocuklarımızın ve her yaştan insanımızın sağlıklı bireyler olarak yaşamlarını idame ettirebilmeleri amacıyla yürüttüğümüz park, yeşillendirme, semt sahaları ve kondisyon aletleri alanı oluşturma çalışmalarımız bundan sonra da ihtiyaç duyulan bölgelerde hızla sürdürülecektir. Bölge sakinlerinin çocuklarıyla birlikte güzel vakit geçirebilecekleri semt parkları, sentetik halı saha ve çocuk oyun gruplarının monte çalışması halkımızın takdirini kazanmaktadır.


14 Kasım 2011
332 kez görüntülendi