BELEDİYEMİZDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAM

Çorum’da ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ etkinlikleri kapsamında Belediyemiz tarafından öğretmenlere özel program düzenlendi.


Dil Edebiyat Derneği ile Çorum Eğitim Sevenler Derneği (ÇESDER) işbirliği ile Devlet Tiyatrosu salonunda düzenlenen programa Çorum İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül ve çok sayıda öğretmen katıldı.
Programın açılışında konuşan Çorum Eğitim Sevenler Derneği Başkanı Önder Ateş, öğretmenliğin insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleği olduğunu belirtti.


İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin ise eğitimciler olarak kendilerine çok büyük işler düştüğünü belirterek öğretmenliği diğer mesleklerden ayıran en büyük unsurun insan odaklı olduğunu kaydetti.


Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül de öğretmenliğin önemine değinerek belediye olarak öğretmenlerin her zaman yanında olduklarını dile getirdi. Gül, kendisinin belediyede eğitimci bir başkan yardımcısı olduğunu ve eğitim camiasından aldığı bilgi ve becerilerle Çorum’a katkılar sağlamaya devam edeceğini belirtti.


23 Kasım 2011
312 kez görüntülendi