AKKUŞ’TAN BAŞKAN KÜLCÜ’YE ZİYARET

Halter Federasyonu Başkanı Dr. Hasan Akkuş, Gençler Türkiye Halter Şampiyonası için geldiği Çorum`da Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret etti.


Yapılan başarılı organizasyonlarla spor müsabakalarının yapılması için aranılan kentler arasında olan Çorum, 17-19 Kasım tarihleri arasında bir şampiyonaya daha ev sahipliği yapacak. Gençler Türkiye Halter Şampiyonası, öncesi Çorum`a gelen Halter Federasyonu Başkanı Dr. Hasan Akkuş, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaretinde Çorum Belediyesi`nin spora yapmış olduğu katkılardan çok etkilendiğini söyledi. Proje çalışmaları süren Yeni Stadyum projesi ve diğer spora yönelik yatırımlar hakkında Federasyon Başkanı Akkuş`a bilgiler veren Başkan Külcü, stadyum projesinde katkıları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer`e teşekkür etti.


Ziyarete Çorum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Federasyon Genel Sekreteri Zeki Öztürk, Disiplin Kurulu üyeleri ve federasyon yöneticileri de katıldı.

Ziyarette Halter Federasyonu Başkanı Dr. Hasan Akkuş, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye federasyon tişörtü ve federasyon armalı kol düğmesi hediye etti.


18 Kasım 2011
255 kez görüntülendi