SORGUN’A ÖRNEK OLDUK

Sorgun Belediye Meclis Üyesi ve Şoförler Odası Başkanı İsmail Kaplan, Yazı İşleri Müdürü Oral Kümbetli, Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Erciyes, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hacı Yiğit Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan`ı ziyaret etti.


Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Sorgun Belediye Meclis Üyesi ve Şoförler Odası Başkanı İsmail Kaplan, Çorum`da uygulanan Toplu Ulaşım Hizmetleri ve Ticari Taksicilerin çalışma sistemleri hakkında bilgi almaya geldiklerini söyledi. S ve T Plakalarının düzenlenmesinin Çorum`daki uygulama biçimini Sorgun`da yapmak istediklerini belirten İsmail Yiğit, Çorum`u kendilerine örnek aldıklarını, Çorum`da uygulamaya konulan yeni taksi duraklarının projelerini Sorgun`da da uygulamak istediklerini ifade etti.


Çorum Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların başka yerlerde örnek alınmasının kendilerini mutlu ettiğini ve gururlandıklarını belirten Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “Sorgun heyetinin ziyaretinden ziyadesiyle memnun olduk. Çorum Belediyesi olarak yaptığımız çalışmaların başka belediyeler tarafından örnek alınması bizleri son derece gururlandırmıştır. Taksi duraklarının yenilenmesi ve modern hale getirilmesi ile S ve T plaka uygulamaları taksici esnafı ve hemşerilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmıştır”; diyerek sözlerini ekledi.

24 Kasım 2011
226 kez görüntülendi