MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN KÜLCÜ’YE ZİYARET

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu Başkan konferans vermek için geldiği Çorum`da Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü makamında ziyaret etti.


Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.


AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu`nun ziyaretinin Çorum açısından önemini vurgulayan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çavuşoğlu`nun önümüzdeki süreçte daha güzel yerlerde daha güzel işlerle ülkemizi temsil edeceğine inandığını söyledi.

Mevlüt Çavuşoğlu da yaptığı konuşmada Çorum`da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kendisine gösterilen ilgiden hayli memnun olan Çavuşoğlu, “Valiliğimize ve Belediyemize ve üniversitemize çok teşekkür ediyorum.”; dedi.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile dostluklarının çok eskiye dayandığını vurgulayan AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Sayın Başkanımızla Türkiye Büyük Millet Meclisi`nde bir dönem beraber çalıştık. Çorum`a her geldiğimizde Çorum`un daha da güzelleştiğini daha da geliştiğini görüyoruz. Sayın Başkan, Türkiye`nin önemli bir şehirlerinden birisinin Belediye Başkanlığını başarıyla yürütüyor. Çorum için üzerimize düşen tüm konularda görev almaya hazırız.”; dedi.

Belediye başkanı Muzaffer Külcü Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu`na Başkan Külcü günün anısına cam vazo hediye etti.


22 Aralık 2011
204 kez görüntülendi