ÇORUM’U İLÇELERİMİZLE BİR GÖRÜYORUZ

Ortaköy Çok Programlı Lise öğretmenleri ve öğrencileri de Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye çalışmalarında başarılar diledi.


Ak Parti Ortaköy İlçe Başkanı Kadir Arabacı yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`nün ilçeleri de Çorum`un birer mahallesi gibi gördüğünü belirterek, Çorum Belediyesinin ilçelere yaptığı destek ve hizmetlerin övgüye değer olduğunu söyledi.

Ortaköy ilçesi olarak Çorum Belediyesi`nin ilçemize yapmış olduğu destek ve katkılardan dolayı memnun olduklarını belirten Kadir Arabacı, “Çorum Belediyesinin bu katkılarının artarak devam edeceğine inanıyoruz”; şeklinde konuşmasını sürdürdü.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Ortaköy Çok Programlı Lisesinin ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Çorum’u marka şehir yapmak adına, ilçe ve belde belediyelere gereken yardımları yapmaya çalışıyoruz. Biz Çorum`u bir bütün olarak görüyor ve çalışmalarımızı bu çerçevede yapıyoruz. Belediyemizin imkanları ölçüsünde Çorum`daki okullarımıza ne yapıyorsak aynı çalışmaları ilçelerimize de yapmaya çalışıyoruz”; dedi.


14 Şubat 2012
435 kez görüntülendi