‘SEVGİNİN PAYLAŞIMINDA CÖMERT OLUNMALI’

Çorum Sevgi Kız Yetiştirme Yurdu ve Sevgi Evlerini Yaşatma ve Koruma Derneği`nin yöneticilerini tebrik eden Külcü, “Bu tür sosyal işler kamunun teşvikiyle başlar ancak daha sonra işin yükünü içerisinde bulunan insanlar omuzlar. Bizim için çocuklar çok önemli. Emek verirken hemen meyvesini almak istiyoruz, sonuçlarını görmek istiyoruz. Ama bazen de geleceğe yatırım yaparken planlı bir şekilde hareket etmeliyiz”; şeklinde konuştu.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, sevginin paylaşımında cömert olunması gerektiğini dile getirdi.

Sevgi-Der`in açılış töreninde konuşan Külcü, “Bu tür sosyal işler kamunun teşvikiyle başlar ancak daha sonra işin yükünü içerisinde bulunan insanlar omuzlar. Bizim için çocuklar çok önemli. Emek verirken hemen meyvesini almak istiyoruz, sonuçlarını görmek istiyoruz. Ama bazen de geleceğe yatırım yaparken planlı bir şekilde hareket etmeliyiz”; diyerek, sivil toplumun bu alanda bir sorumluluk alıp özveriyle hareket etmesi karşısında kendilerinin de üzerine düşen görevleri yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

Sevgiyi ifade etmek ve göstermek konusunda cömert olunması gerektiğini belirten Külcü, “Biz bu projeyi sevginin cömertçe ifade edilmesi olarak görüyoruz. Belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız”; dedi.

14 Şubat 2012
233 kez görüntülendi