KADIN KÜLTÜR MERKEZİ KURSİYERLERİ LOGO’DA YARIŞTA

Kadın Kültür ve Sanat Merkezi`nin 1. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen `Logomu İşliyorum` yarışmasında 39 eserle 27 kursiyer yarıştı.

Velipaşa konağında birbirinden güzel eserler jüri karşısına geçerken, jüri üyeleri eserler değerlendirirken zorlandılar.


Ankara`dan jüri olarak gelen Hacer Soylu, Aslı Coşkun, Canan Bahadırlı, Emine Duru, Serap Bostancı, Rumeysa Odabaş ve Çorum Kız Meslek Lisesi öğretmenlerinden Nejla Kazancı 39 eseri değerlendirdi.

Jüri Üyeleri Teship, Çini, Ebru, Tel Kırma, Karakalem, Kabartmalı Perspektif ile el sanatlarından oluşan 39 eserler arasında dereceye giren eserler için Yarın Anvatar Otel`de düzenlenecek Kadın Kültür ve Sanat Merkezi`nin 1. Kuruluş yıl dönümü etkinliği programında ödül verilecek.

Konu hakkında açıklama yapan Kadın Kültür ve Sanat Merkezi Müdürü Nuran Hakyemez, Kadın Kültür ve Sanat Merkezi`nde yapılan kurslara katılan kursiyerler tarafından yapılan `Logomu İşliyorum` yarışmasında dereceye giren eserler belirlendiğini ve eserleri düzenlenecek kuruluş yıldönümü programında açıklanarak ödüllerin verileceğini söyledi.


19 Mart 2012
234 kez görüntülendi