BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARI DİĞER BELEDİYELERE ÖRNEK OLUYOR

Belediyemiz gerçekleştirdiği çalışmalarla diğer belediyelere örnek olmaya devam ediyor. Çorum Belediyesi`nin gerçekleştirdiği sosyal, kültürel, alt yapı ve temizlik alanında örnek çalışmalar Çorum`un gelişimine de önemli katkılar sağlıyor.


Çorum Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl yapımı tamamlanan yer altı konteynır sistemini Samsun İlkadım Belediyesi bölgesinde bu sistemi uygulamak amacıyla inceledi.

Samsun İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdoğan Çetin başkanlığında oluşturulan yeraltı çöp konteynır sistemi komisyonu üyeleri Çorum`da yapılan sistemi yerinde inceleyerek sistem hakkında Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan`dan detaylı bilgi aldılar.


Samsun Büyükşehir ve İlkadım Belediyesi`nden gelen heyete yeraltı çöp konteynırlarının sistemini anlatan Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, yaptıkları çalışmalar ile cadde üzerindeki çirkin görüntü ve pis kokulara son verdiklerini kaydetti. Candan, Çorum Belediyesi`nin yaptığı hizmetlerin bir çok ile örnek olduğunu belirterek, “Çorum Belediyesi olarak halkımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız projelerle kaliteli hizmet yapıyoruz.”; dedi.

12 Nisan 2012
220 kez görüntülendi